Zbritje

Peshqir Trupi 70x140cm

Original price was: 12.00€.Current price is: 6.99€.

100% prej pambuku. Thith lagështinë shpejt dhe në mënyrë perfekte. ✨
Ka një strukturë të butë dhe të këndshme.😊

SKU: N/A Categories: ,
Fshije

Description

100% prej pambuku. Thith lagështinë shpejt dhe në mënyrë perfekte. ✨
Ka një strukturë të butë dhe të këndshme.😊

size chest(in.) waist(in.) hips(in.)
XS 34-36 27-29 34.5-36.5
S 36-38 29-31 36.5-38.5
M 38-40 31-33 38.5-40.5
L 40-42 33-36 40.5-43.5
XL 42-45 36-40 43.5-47.5
XXL 45-48 40-44 47.5-51.5

Additional Information

Color

Grey, Light-grey