-33%

Këllëf Jorgani dhe jastëku për beba

Çmimi origjinal qe: 14.99€.Çmimi i tanishëm është: 9.99€.

– Këllëfi jastëkut është 40x60cm dhe këllëfi i jorganit 135x100cm.
-Është 100% pambuk, i butë për lëkurën dhe lahet deri në 60°C.

SKU: 601321-7 Kategori: , Etiketë:

Description

– Këllëfi jastëkut është 40x60cm dhe këllëfi i jorganit 135x100cm.
-Është 100% pambuk, i butë për lëkurën dhe lahet deri në 60°C.

size chest(in.) waist(in.) hips(in.)
XS 34-36 27-29 34.5-36.5
S 36-38 29-31 36.5-38.5
M 38-40 31-33 38.5-40.5
L 40-42 33-36 40.5-43.5
XL 42-45 36-40 43.5-47.5
XXL 45-48 40-44 47.5-51.5